Trilateralni študentski kolokvij Gradec – Ljubljana – Zagreb 2019

Vse študente muzikologije vljudno vabimo k sodelovanju na tradicionalnem trilateralnem študentskem muzikološkem kolokviju (Gradec – Ljubljana – Zagreb), ki ga v letošnjem letu gosti Oddelek za muzikologijo Filozofske fakultete v Ljubljani. Dogodek je odlična priložnost za vse, ki bi radi urili spretnost predstavljanja specifične teme javnosti, pa tudi za izmenjavo strokovnih mnenj in ne nazadnje za navezovanje stikov ter širjenje poznanstev na podlagi skupnih interesov. Pogoj za sodelovanje je ustrezno pripravljeno besedilo pod vodstvom mentorja. Kolokvij bo potekal v petek in soboto, 10. in 11. maja, v prostorih Filozofske fakultete. Rok prijave je nedelja, 17. 3. 2019, oddaja povzetka v angleščini (do 600 znakov s presledki vred) pa nedelja, 14. 4. 2019. Prijava naj vsebuje ime in priimek udeleženca, naslov prispevka (v maternem jeziku in v angleščini), letnik in stopnjo izobrazbe (v angleščini) ter ime, priimek in naziv mentorja. Prijave in morebitna dodatna vprašanja pošljite na e-naslov agartnar@gmail.com.