Mednarodna delavnica Diskusija norm: ambivalenca, distanca in konflikt v antični biografiji in historiografiji

Oddelek za zgodovino Filozofske fakultete vabi na mednarodno delavnico Diskusija norm: ambivalenca, distanca in konflikt v antični biografiji in historiografiji / Questioning Norms: Ambivalence, Distance and Conflict in Ancient Biography and Historiography, organizirano v okviru projekta Ambivalenca in distanca v reprezentacijah preteklosti v antiki / Ambivalenz und Distanz in den antiken Darstellungen der Vergangenheit, pri katerem sodelujeta Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani in Humboldtova univerza v Berlinu. Pri organizaciji dogodka sodeluje tudi programska skupina Slovenska zgodovina.

Delavnica bo potekala v četrtek, 28. 9. 2023, v Modri sobi (5. nadstropje) na Filozofski fakulteti.

Prisrčno vabljeni!

Program (v angleškem jeziku)

Povzetki (v angleškem jeziku)