Oddelek za filozofijo Filozofske fakultete vabi na gostujoče predavanje dr. Markusa Hafnerja (Univerza Karla Franza v Gradcu) z naslovom Platon, če se ne motim, je zbolel – nekaj razmislekov o skriti prisotnosti avtorjev in medsebojnih vplivih pri Platonu in Ksenofontu, ki bo potekalo v četrtek, 4. 11. 2021, ob 17.00 uri, v predavalnici 325. Predavanje bo v angleškem jeziku.

*Markus Hafner, PhD, is Assistant Professor of Greek at the University of Graz. He has held positions at the Universities of Munich, Heidelberg, the Humboldt University of Berlin, and has been a Humboldt Research Fellow at the University of North Carolina at Chapel Hill. His focus ranges from Imperial Literature (especially Lucian) through conceptions of authorship and literary collaboration in Archaic and Classical Greek to the History of Classics in the 20th century.

19. 10. 2020

03. 09. 2020