Predavanje na temo ugovora na informativni izračun dohodnine za študente

Zavod Študentska svetovalnica vabi na brezplačno predavanje na temo ugovora na informativni izračun dohodnine za študente, ki bo potekalo v petek, 21. junija 2024, ob 18. uri preko Zooma.

Na dogodku bodo pravne svetovalke Študentske svetovalnice udeležencem podale vse potrebne informacije o konceptu in izračunu dohodnine, davčnih olajšavah, postopku vlaganja ugovora na informativni izračun in še mnogo drugih koristnih informacij, študentom pa bodo po koncu predavanja na voljo tudi za vprašanja. Študenti bodo po predavanju prejeli tudi povzetek slednjega, na svoj elektronski naslov pa bodo prejeli vzorce ugovorov in navodila za njihovo pripravo.

Zaradi lažje organizacije dogodka vse zainteresirane naprošajo tudi za predhodno prijavo na tej povezavi.

Več podrobnosti o dogodku najdete na tej povezavi.

Oddelek za geografijo, Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani

Javno predavanje dr. Marka Krevsa pred izvolitvijo v naziv redni profesor