Slovanski večer na Liber.acu: Slovanska bralna značka ali nekaj o sodobni slovanski kratki zgodbi

V torek, 21. 5. 2024, ob 18.30, Foersterjev vrt, Ljubljana (za Filozofsko fakulteto; v primeru dežja v predavalnici 4 na Filozofski fakulteti)

Letošnji Slovanski večer prinaša uprizoritev debatnega srečanja Slovanska bralna značka. Zagrizli bodo v besedila iz e-antologije Sodobna slovanska kratka zgodba. Nastopajo študentke in študentje Oddelka za slavistiko.

V avli Filozofske fakultete pa bodo na ogled stvaritve dijakinj in dijakov Srednje šole za oblikovanje in fotografijo Ljubljana, ki so izbrana besedila pod vodstvom svojih učiteljev prevedli v likovni jezik. Otvoritev razstave bo v četrtek, 23. 5. 2024, ob 15.00.

Vabljeni k ogledu, branju in kramljanju.

Oddelek za geografijo, Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani

Javno predavanje dr. Marka Krevsa pred izvolitvijo v naziv redni profesor