Vabilo na dogodek Društva Vtis: Tujina mene mika

V Društvu v tujini izobraženih Slovencev (Društvo VTIS) že peto leto zapored organizirajo dogodek VTIS Roadshow: Tujina mene mika, s katerim dijakom in študentom predstavljajo zanimive in koristne vsebine o študiju v tujini. Na dogodku bodo prisotni izvedeli, kako uspešno pridobiti štipendije, se prijaviti in pripraviti na študij v tujini, ter kako se soočiti s selitvijo in življenjem v drugi državi. Člani društva VTIS bodo delili svoje izkušnje, koristne informacije in odgovarjali na vprašanja udeležencev. Dogodek bo potekal v sredo, 8. 12. 2021, ob 19.00 uri preko Zooma.

Na dogodku bodo sodelovali tudi partnerji društva: ASEF: Ameriško-slovenska izobraževalna fundacija, British Council, Ad Futura (Javni štipendijski, razvojni, invalidski in preživninski sklad RS), EducationUSA, UWC Slovenia, IntegralEDU in Popri (Primorski tehnološki park).

Obvezna je prijava preko Eventbrita.

Kontakt: info@drustvovtis.si

19. 10. 2020