Modra fakulteta na vodenem ogledu Kamnika

Članice skupine Francoščina z Modre fakultete so se odpravile na vodeni ogled Kamnika (foto: Meta Lah)..

Članice skupine Francoščina V z Modre fakultete so se, z nekaterimi pridruženimi člani, v soboto, 18. 11. 2023, odpravile na vodeni ogled Kamnika. Ogledali so si center mesta, Frančiškanski samostan z bogato knjižnico in kapelo na Malem gradu. Vez s francoščino so vzpostavili s pripovedjo o Klavdiji Žvokelj Gabrijelčič in njenem Krožku prijateljev Francije, ki je v Kamniku deloval med obema svetovnima vojnama.

20. 02. 2024

Sprejem za tuje študentke in študente na izmenjavi

Utrinek s srečanja s študentkami in študenti na izmenjavi
19. 02. 2024

Informativni dnevi na Filozofski fakulteti

Predstavitev študija psihologije
16. 02. 2024

Podaljšanje certifikata Športnikom prijazno izobraževanje

Filozofska fakulteta je prejela podaljšanje certifikata Športnikom prijazno izobraževanje.