Nagrada Slovenskega raziskovalnega inštituta za asist. dr. Tino Ivnik

Asist. dr. Tina Ivnik (druga z leve) z drugimi nagrajenkami in nagrajenci (foto: SLORI)

Asist. dr. Tina Ivnik z Oddelka za etnologijo in kulturno antropologijo Filozofske fakultete je prejela nagrado Slovenskega raziskovalnega inštituta (SLORI) za doktorsko disertacijo Preobrazbe kulturne krajine Nadiških dolin po drugi svetovni vojni (mentor: prof. dr. Božidar Jezernik, somentor: izr. prof. dr. Miha Kozorog).

Nagrajenki iskreno čestitamo!

Monografija: V iskanju Buddhe

Naslovna fotografija kipca Buddhe: Napad Mare in Buddhov poslednji preizkus v premoščanju skušnjav; Kašmir, Indija, 8. stoletje (vir: The Cleveland Museum of Art; javna last), oblikovanje: Irena Hvala.

Oddelek za prevajalstvo Filozofske fakultete znova pridobil članstvo v mreži EMT

Mreža EMT (European Master's in Translation) v evropskem prostoru združuje magistrske programe iz prevajanja, ki dosegajo najvišje mednarodne kriterije kakovosti izobraževanja prevajalcev in prevajalk.

Sprejem za športnice in športnike

Skupna fotografija vseh udeležencev srečanja