Predavanje švedske veleposlanice in otvoritev razstave Švedski glasbeni trenutki

veleposlanica Švedske v Sloveniji Nj. Eks. Diana Madunic se je srečala z dekanjo fakultete prof. dr. Mojco Schlamberger Brezar.

V torek, 19. marca 2024, je v avli fakultete potekala otvoritev razstave Švedski glasbeni trenutki. Dogodka se je udeležila tudi veleposlanica Švedske v Sloveniji Nj. eksc. Diana Madunic, ki je pred tem predavala in sodelovala v pogovoru z naslovom Švedska – poti do sodobne, inovativne, pravične, enakopravne in trajnostne države blaginje. Ob obisku se je ga. veleposlanica srečala tudi z dekanjo fakultete prof. dr. Mojco Schlamberger Brezar.

Predstavitev projekta Evropska noč raziskovalcev 2024/2025 – Humanistika, to si ti!

Vsi govorci na novinarski konferenci (foto: Katja Kodba, STA)

Prof. dr. Marta Verginella na XX. mednarodnem festivalu zgodovine v Gorici

XX. mednarodni festival zgodovine je potekal v Gorici (foto: https://www.estoria.it/)

Obisk veleposlanika Helenske republike v Ljubljani