Prispevek avtoric z Oddelka za psihologijo v izboru Odlični v znanosti 2020

Znanstveni članek avtoric prof. dr. Maje Zupančič z Oddelka za psihologijo Filozofske fakultete in izr. prof. dr. Tine Kavčič z Zdravstvene fakultete UL, ki je dopolnilno raziskovalno zaposlena na Filozofski fakulteti, z naslovom Prepoznava štirih tipov osamosvajanja mladih na prehodu v odraslost, je Znanstvenoraziskovalni svet za družboslovje pri ARRS uvrstil v izbor Odlični v znanosti 2020. Dosežek sta avtorici objavili tudi v ugledni tuji znanstveni reviji: Kavčič, T. in Zupančič, M. (2019). Types of separation-individuation in relation to mothers and fathers among young people entering adulthood. Journal of Youth Studies, 22(1), 66-86. [COBISS.SI-ID 1540327108]. Kategorija: 1A1 (Z, A'', A', A1/2).

Čestitamo za uspeh!

Posnetek predstavitve dosežka si boste lahko ogledali v okviru dogodka Dan ARRS-ja 2020: Podpiramo odličnost, ki bo letos zaradi epidemioloških razmer potekal virtualno, in sicer v sredo, 16. decembra 2020, z začetkom ob 13.00 uri na www.danarrs.si.

Podelitev priznanj za najboljšo doktorsko disertacijo na področju humanistike in družboslovja

Skupna fotografija mentorjev, somentorjev in dveh nagrajencev

Dr. Jasna Podreka in dr. Sonja Pečjak sodelovali na 3. Predsedničinem forumu

Skupinska fotografija s Predsedničinega foruma