Priznanje Zlata ribica za italijansko gledališko skupino Maschere nude

Študentska gledališka skupina študentov in študentk italijanščine Maschere nude prejela priznanje Zlata ribica.

Študentska gledališka skupina študentov in študentk italijanščine Maschere nude je prejela priznanje Zlata ribica na 8. Festivalu svobodne videoprodukcije v Kamniku. Skupina je priznanje prejela za kratek film PAUSA. Tu si lahko ogledate film, ki so mu dodali še angleške podnapise.

Iskrene čestitke!

02. 12. 2021

Med prejemnicami in prejemniki priznanj Univerze v Ljubljani tudi zaposleni na Filozofski fakulteti

02. 12. 2021