Slovenske pravljice v španščini – predstavitev prevodov na Evropski noči raziskovalcev 2020

Slovenske pravljice v španščini

Knjiga Slovenske pravljice v španščini predstavlja izbor slovenskih pravljic, ki so jih na Katedri za španski jezik Oddelka za romanske jezike in književnosti Filozofske fakultete prevajali študentke in študenti magistrskega študija Hispanistike na seminarju iz prevajanja. Zbornik prevodov slovenskih pravljic v španski jezik bo izšel v okviru letošnjega mednarodnega projekta Evropska noč raziskovalcev v sodelovanju z Znanstveno založbo Filozofske fakultete.

07. 12. 2022

Priznanja Univerze v Ljubljani za zaposlene ter študentke in študente Filozofske fakultete

06. 12. 2022

Podelitev Nahtigalovih in dekanjinih nagrad Filozofske fakultete