Sprejem za mednarodne študentke in študente

Študentke in študente je pozdravila prodekanja Filozofske fakultete izr. prof. dr. Irena Samide.

Na Filozofski fakulteti je 11. 10. 2023 potekal sprejem za mednarodne študentke in študente naše fakultete. Prodekanja izr. prof. dr. Irena Samide je zbrane pozdravila in jim zaželela dobrodošlico, strokovni delavci so jim podali osnovne informacije o fakulteti, mednarodni študenti, ki že obiskujejo programe Filozofske fakultete, pa so z njimi delili svoje izkušnje. Po koncu uradnega dela so imeli tudi možnost medsebojnega spoznavanja in druženja ob koščku potice.

Zaključek projekta E+ Literatura v praksi

Logotip projekta

Spomini na študij in branje poezije uglednih slovenskih pesnic in pesnikov

Produkcijska ekipa: študenti UL AGRFT