Srečanje z bruckami in bruci na Filozofski fakulteti in Univerzi v Ljubljani

Srečanje z bruckami in bruci na Filozofski fakulteti bo potekalo v ponedeljek, 3. oktobra 2022. Nove študentke in študente bodo pozdravili na posameznih oddelkih, razpored srečanj je na voljo tu.

Univerza v Ljubljani pa letos zopet organizira tradicionalno prireditev Pozdrav brucem Univerze v Ljubljani, ki bo potekala na Kongresnem trgu, in sicer v ponedeljek, 3. oktobra 2022, med 16. in 20. uro.

Dobrodošli!

*Dogodki na Filozofski fakulteti bodo fotografirani, fotografije bodo uporabljene za promocijske aktivnosti Filozofske fakultete.

01. 12. 2022

Doc. dr. Luka Repanšek prejel svečano listino za mlade visokošolske učiteljice in učitelje ter visokošolske sodelavke in sodelavce Univerze v Ljubljani

Doc. dr. Luka Repanšek s prejeto listino
01. 12. 2022