Znanstvena založba in Knjigarna Filozofske fakultete na 36. slovenskem knjižnem sejmu

Knjižni sejem

36. slovenski knjižni sejem (23.–29. 11. 2020) bo letos potekal v spletnem okolju pod geslom Narazen, a vendar skupaj! Na Filozofski fakulteti smo tokrat na sejem prinesli celotno ponudbo naše založbe, ki si jo lahko ogledate v spletni knjigarni.

Sejemski nakup je potrebno opraviti po e-pošti, kar pomeni, da nam svoje naročilo posredujete na e-naslov knjigarna@ff.uni-lj.si. Odgovorili vam bomo, kolikor se da hitro in vam z obratno e-pošto poslali ponudbo s priznanim 25 %, pri nekaterih knjigah pa tudi 50 % sejemskim popustom. Posebne popuste bomo objavili vsak dan sejma sproti, zato vas vabimo, da spremljate tudi Facebook profil Knjigarne Filozofske fakultete. Vabljeni!

23. 06. 2022

Na Kongresnem trgu promocija doktoric in doktorjev znanosti ter prejemnic in prejemnikov priznanj za pomembna umetniška dela

Fotografija: Univerza v Ljubljani
21. 06. 2022