Znanstvenoraziskovalni inštitut

3. posvet Platforme znanja: »Inovacijski ekosistem: od silosov do sodelovanja« (Mestni muzej Ljubljana: 22. 9. 2022)

MIZŠ vljudno vabi na 3. posvet Platforme znanja z naslovom »Inovacijski ekosistem: od silosov do sodelovanja«, ki bo tokrat potekal v živo, 22. septembra 2022 v Mestnem muzeju Ljubljana, s pričetkom ob 9. uri.

Če se želite udeležiti posveta, se morate obvezno registrirati na naslednji povezavi. Registracija bo odprta do 16. septembra oz. do zapolnitve mest (konferenčna dvorana v Mestnem muzeju Ljubljana sprejme do 80 oseb).

Gradiva za posvet najdete v priloženem elektronskem vabilu.

V prvem delu posveta bodo predstavniki Evropske komisije predstavili Novi evropski program za inovacije, ki ga je Evropska komisija sprejela 5. julija in s katerim želi Evropo postaviti v ospredje novega vala visokotehnoloških inovacij in zagonskih podjetij.

Sledila bo panelna razprava, v kateri bomo skušali s sogovorniki s področja visokega šolstva, raziskav in gospodarstva odgovoriti na vprašanje, kako okrepiti slovenski inovacijski ekosistem, kakšno vlogo pri tem igrata visoko šolstvo in raziskave in s kakšnimi ukrepi bi lahko vrzeli v tem ekosistemu čim bolje premostili. Panelni razpravi bo sledila še moderirana razprava z udeleženci dogodka.

Uradne ure tajništva Odd. za prev. (21. 11. – 25. 11. 2022)

Prestavitev govorilnih ur

Oddelčno tajništvo - uradne ure (5. 12. – 9. 12. 2022)

Odpoved vaj in govorilnih ur do 7. 12. 2022