Izvedba izpitov pri Besedotvorju SKJ v junijskih rokih

Spoštovani,

obveščam vas, da bodo izpiti v junijskih rokih potekali v živo.

PRVI ROK:

Pisni del izpita bo v petek, 4. 6. 2021, ob 14. uri v predavalnici 34. Ustni del bo v ponedeljek, 7. 6. 2021, od 9. ure naprej. V razpored za ustni del izpita se boste po objavi rezultatov pisnega dela vpisali na Wikiverzi.

DRUGI ROK:

Pisni del izpita bo v četrtek, 17. 6. 2021, ob 12. uri v predavalnici 34. Ustni del bo v petek, 18. 6. 2021, od 9. ure naprej. V razpored za ustni del izpita se boste po objavi rezultatov pisnega dela vpisali na Wikiverzi.

Rezultate pisnih izpitov in navodila za vpis termina ustnega izpita bodo prijavljeni prejeli po VIS-u, objavljeni pa bodo tudi v spletni učilnici. Aktualna vprašanja z literaturo in gradivom so objavljena v spletni učilnici Besedotvorje SKJ 2020/21 (ključ za vpis: BT).

O terminih ustnega dela komisijskih izpitov boste obveščeni skupaj z rezultati pisnega dela, o izvedbi jesenskih rokov boste obveščeni po kolektivnem dopustu, tj. po 15. 8. 2021.

Saška Štumberger

Izvedba izpitov pri Besedotvorju SKJ v junijskih rokih Saška Štumberger

Oddelek za etnologijo in kulturno antropologijo

Informacije glede vpisov, zaključevanja in nadaljevanja študija ter menjav predmetov

Oddelek za etnologijo in kulturno antropologijo

Obvestilo za študentke in študente etnologije in kulturne antropologije

Sprememba GU Sonia Vaupot

Vabilo na predstavitev obštudijske dejavnosti Mednarodno projektno delo EUTOPIA

tajništvo - 20. do 24. 9.

tajništvo - 20. do 23. 9.

Osrednja humanistična knjižnica

Testni dostop do revije Deleuze and Guattari Studies

Osrednja humanistična knjižnica

Predstavitev platforme ORE (Open Research Europe) za odprte objave znanstvenih del