Mednarodna poletna šola za evropske študente in raziskovalce v Gorici (Italija)

Pozdravljeni,

delimo spodnje sporočilo oz. vabilo na poletno šolo. Več info lahko najdete TU

______________________________________________________________________________________________________________________________________

Spoštovani,

v društvu Kulturhaus Görz iz Gorice (Italija) smo za teden med 9. in 13. septembrom pripravili poletno šolo z naslovom International Summerschool for European students and researchers: history, languages and border cultures. K sodelovanju bi radi povabili tudi študente_ke vaše fakultete in s tem namenom vas tudi kontaktiramo s spodnjim dopisom. V priponki prilagamo tudi plakat in program aktivnosti. Študenti_ke, ki bi se želeli_e vpisati, naj se obrnejo neposredno na naš elektronski naslov, s katerega jim bomo tudi poslali prijavnico. Bivanje v času delavnic je organizirano s strani Kulturhaus Görz in je za udeležence_ke brezplačno.

Prosimo vas, da sporočilo posredujete naprej svojim profesorjem_icam in študentom_kam.

Najlepša hvala za deljenje in lepo poletje vam želimo še naprej,

Luka Pavlin,

Kulturhaus Görz

Oddelek za muzikologijo