Mednarodna potka Praksa v tujini

Praksa, še posebej praksa v tujini, je odlično dopolnilo vašega življenjepisa. Vsak potencialni delodajalec si želi zaposliti nekoga, ki ima izkušnje. V današnjem globalnem svetu pa so izkušnje dela v mednarodnem okolju še bolj cenjene.

Vendar želja po odhodu še ni dovolj, zato vam svetujemo, da si pripravite načrt iskanja prakse in priprave na prakso. Da bi vam olajšali delo, smo vam pripravili 'plonk listek', ki vključuje različne aktivnosti (tako nujne kot izbirne), ki vam bodo v pomoč pri izpolnitvi vaše želje opraviti prakso v tujini.

Najdete ga v POPR-u, v sklopu funkcionalnosti poimenovanih Poti. Poti so orodje, ki vam pomaga pri pridobivanju novih znanj, razvoju spretnosti ali vas poglobljeno informira o določenem področju. Pot, ki smo jo poimenovali Mednarodna potka: Praksa v tujini, bo vaš kažipot aktivnosti na poti do nastopa prakse v tujini.

Vabljeni, da v POPRu poiščete pot, se prijavite in začnete obiskovati predlagane aktivnosti.

Kako se prijavite?
Če že veste, da bo obisk poti za vas uporaben, se nanjo lahko prijavite s klikom semle. Če ste študenti, pa še niste seznanjeni s POPR-om, se najprej vpišite s svojo digitalno UL identiteto, da boste lahko dostopali do ponudbe.

Poletni urnik knjižnice OEiKA

Oddelek za muzikologijo

Oddelčno tajništvo - uradne ure (15.8. - 19.8.)

Sprememba GU Kristina Gregorčič

Mednarodna parlamentarna štipendija nemškega zveznega parlamenta (IPS)

Poziv prostovoljcem za spremljanje lokalih volitev 2022

GU: BlažR sprememba ure, 18.8.

Sprememba GU Mojca Belak

Sprememba GU Anne-Cecile Lamy-Joswiak