Objavljen je razpis za dodelitev finančne pomoči študentom in študentkam UL v stiski

Projekt Srčna UL, ki ga Univerza v Ljubljani izvaja v sodelovanju z Zvezo prijateljev mladine Slovenije še vedno poteka. Do 30. avgusta 2021 nam je uspelo zbrati 10.313,20 €.

Medtem ko zbiranje sredstev še poteka, je že objavljen razpis za dodelitev finančne pomoči, na katerega se lahko prijavijo študentke in študenti Univerze v Ljubljani.

Več informacij o razpisu, pogojih in načinu prijave si lahko preberete na strani Srčna UL

Zbiranje sredstev pa poteka tudi v septembru. Donacije so možne:

• s kratkim telefonskim sporočilom na številko 1919 s ključno besedo SRCNAUL5 (prispevek 5 EUR) ali SRCNAUL10 (prispevek 10 EUR);
  • z nakazilom na transakcijski račun ZPMS – več.

Z zbranimi finančnimi sredstvi bomo študentkam in študentom v stiski pomagali pri sofinanciranju najemnin in bivanjskih stroškov (celotno ali delno poplačilo stroška), nakupu živil in oblačil, študijskega materiala (celotno ali delno poplačilo računa) in/ali študiju namenjene računalniške opreme (celotno ali delno poplačilo računa).

Poletni urnik knjižnice OEiKA

Mednarodna pisarna

Novičnik zveze EUTOPIA

GU v avgustu