Referat za doktorski študij

Objavljen razpis za kandidate za mlade raziskovalce v letu 2021

Univerza v Ljubljani je objavila Razpis za kandidate za mlade raziskovalce v letu 2021. Kandidati in kandidatke prijavo oddajo elektronsko preko spletne aplikacije; rok za prijavo je 23. junij 2021 do 13. ure.

Na UL FF se lahko kandidati in kandidatke za MR prijavijo k naslednjim mentorjem in mentoricam:

RAZPISNA DOKUMENTACIJA:

Vprašanja v zvezi z razpisom lahko pošljete na univerzitetni elektronski naslov doktorski.studij@uni-lj.si ali ge. Emi Karo na Ema.Karo@ff.uni-lj.si. Prosimo vas, da si prej preberete še odgovore na najpogosteje zastavljena vprašanja.

Oddelek za etnologijo in kulturno antropologijo

Informacije glede vpisov, zaključevanja in nadaljevanja študija ter menjav predmetov

Oddelek za etnologijo in kulturno antropologijo

Obvestilo za študentke in študente etnologije in kulturne antropologije

Vabilo na predstavitev obštudijske dejavnosti Mednarodno projektno delo EUTOPIA

tajništvo - 20. do 24. 9.

tajništvo - 20. do 23. 9.

Osrednja humanistična knjižnica

Testni dostop do revije Deleuze and Guattari Studies

Osrednja humanistična knjižnica

Predstavitev platforme ORE (Open Research Europe) za odprte objave znanstvenih del