Oddelek za etnologijo in kulturno antropologijo

Obvestilo za študentke in študente etnologije in kulturne antropologije

Spoštovane študentke in študenti,

Na Filozofski fakulteti in Oddelku za etnologijo in kulturno antropologijo se pripravljamo na začetek novega študijska leta, ki še ne bo povsem normalno in ga bodo zaznamovali nekateri ukrepi za preprečevanje širjenja bolezni covid-19. V prostore fakultete vstopajte le zdravi, z izpolnjenim pogojem PCT (prebolelost, cepljenost, testiranje), razkužujte roke in delovne prostore ter upoštevajte obvezno uporabo mask v vseh notranjih prostorih. Ukrepe spoštujmo tudi zato, da skupaj zagotovimo kar se da varno, kakovostno in trajno izvedbo študijskega procesa.

Vsekakor smo povsem odločeni, da bo študijski proces potekal kontaktno na fakulteti, seveda pa tudi z obiski terena, lokalnih skupnosti in različnih institucij. Univerza bo torej odprta, prav tako bodo odprti študentski domovi.

Sprejem brucev (1. letnik 1. stopnja) bo v petek, 1. 10. 2021 (o podrobnostih boste obveščeni), redni pedagoški proces pa se začne na fakulteti v ponedeljek, 4. 10. 2021, po urnikih (https://urnik.ff.uni-lj.si/).

V študijskem letu 2021/2022 se zopet veselimo sodelovanja z vami in vas kmalu pričakujemo na predavanjih, seminarjih in vajah.

Lep pozdrav,

V imenu oddelka, izred. prof. dr. Jaka Repič, predstojnik

Vabilo na simpozij

Potreba po učitelju slovenščine