Poletna šola o podnebnih spremembah in trajnosti

Vabimo vas na poletno šolo o podnebnih spremembah in trajnosti ter mednarodni mladinski vrh o podnebnih spremembah. Dogodka bosta potekala med 4. in 8. julijem 2022 v Ljubljani.

Ob zaključku poletnega izpitnega obdobja Oddelek za geografijo v sodelovanju s partnerji pri projektu Sustainaware organizira poletno šolo o podnebnih spremembah in trajnostnosti. Sustainaware je mednarodni projekt, ki želi z metodami neformalnega izobraževanja poučiti mlade o podnebnih spremembah in načinih njihovega blaženja. Oba dogodka bosta potekala v angleščini, saj so nanju vabljeni udeleženci in strokovnjaki iz različnih držav.

Ker se bosta dogodka odvijala v Ljubljani in bosta imela mednarodno udeležbo je to odlična priložnost za poglabljanje znanja z omenjenih področij in nabiranje novih poznanstev. Kotizacija za študente Univerze v Ljubljani znaša le 40 € (do 30. aprila 2022).

Za odgovore na vsa druga vprašanja in prijavnico pa obiščite spletno stran projekta: https://bit.ly/3iiGwFs.

PoletnaSola_SVN

Oddelek za psihologijo

Uradne ure strokovne službe oddelka za psihologijo

Oddelek za slovenistiko

Razpis za zaposlitev učiteljice/učitelja slovenščine na OŠ Vide Pregarc (Ljubljana Moste)

Join RWS Campus Online 2024!

Uradne ure tajništva Odd. za prev. (22. 4. – 26. 4. 2024)

Oddelek za muzikologijo

Sodelovanje na kolokviju (Gradec-Ljubljana-Zagreb)