Mednarodna pisarna

Ponudba Štipendij za tečaje nemškega jezika na Bavarskem 2024

Za štipendije za poletne tečaje BAYHOST se lahko prijavijo študenti in mladi akademiki vseh disciplin s srednje dobrim znanjem nemščine (vsaj na ravni B1) iz Albanije, Bosne in Hercegovine, Črne gore, Hrvaške, Kosova, Severne Makedonije, Srbije, Slovenije in Ukrajine. Ob prijavi morajo študenti zaključiti vsaj dva celotna semestra na visokošolskem zavodu in predložiti ustrezne ocene. Kandidati morajo imeti državljanstvo ene od upravičenih držav.

Rok za prijavo je 21. marec 2024. Prijave je treba oddati izključno prek spletnega obrazca.

Več informacij o prijavnem postopku in jezikovnih tečajih najdete na spletni strani in pod profilom BAYHOST na Facebooku.

Translated with DeepL.com (free version)

Sprememba GU Olga Markič

Vabilo na 17. Pohod humanosti

Povabilo k sodelovanju pri izobraževalno-mentorskem programu Kreativni inkubator