Poziv za prijavo diplomskih in magistrskih del za študentske nagrade 2022/23

Diplomantke in diplomanti 1. in 2. stopnje se lahko do 30. 6. 2023 prijavijo na razpis za študentske nagrade Filozofske fakultete in razpis za Prešernove nagrade študentom Univerze v Ljubljani, ki potekata sočasno.

V skladu s Pravilnikom o podeljevanju nagrad študentkam Filozofske fakultete UL se lahko za študentske nagrade Filozofske fakultete potegujejo dela, ki so nastala v okviru dodiplomskega ali magistrskega študija in so bila dokončno ocenjena od vključno 1. 7. preteklega do vključno 30. 6. tekočega leta.

Kandidat oz. kandidatka v tajništvu oddelka odda prijavo, mentorjevo utemeljitev (obrazca sta objavljena na povezavi) in diplomsko oz. magistrsko delo v pdf. obliki. Interdisciplinarna (dvopredmetna) dela lahko za nagrado kandidirajo na obeh oddelkih.

Sprememba GU Tomislav Virk

Raba AI na Oddelku za anglistiko in amerikanistiko

Dostop do De Gruyter eBooks

Testni dostop do zbirke APA PsycTherapy