Prostovoljno delo: družabništvo s starejšimi na območju Mestne občine Ljubljana

Želite kakovostno preživeti svoj prosti čas, se naučiti kaj novega in se družiti s starejšimi, ki si želijo pogovorov, sprehodov in aktivnega preživljanja prostega časa? V Zavodu za oskrbo na domu Ljubljana na območju Mestne občine Ljubljana izvajajo prostovoljski program, prek katerega uporabnikom omogočajo medgeneracijsko druženje v obliki družabništva na njihovem domu. Namen prostovoljskega druženja je združevanje generacij in medgeneracijsko povezovanje, zato vas Zavod za oskrbo na domu Ljubljana vljudno vabi, da se pridružite organizirani obliki prostovoljstva.

Življenje nam daje samo tisto, kar dajemo drugim, zato ne odlašajte in jih kontaktirajte, da se dogovorite za srečanje.

Področja dela: ranljive skupine, starejši
Oblika dela: družabništvo
Pričakovane izkušnje: Prostovoljec mora obvladati komunikacijske veščine. Posebne zahteve so še empatičnost, prijaznost, strpnost, čustvena stabilnost, veselje do dela z ranljivimi skupinami ljudi.
Trajanje dela: zaželjeno dolgoročno sodelovanje oz. po dogovoru
Št. ur na teden :  2–4
Kontakt: Mateja Guštin, tel. št. 051 681 805, e-naslov: mateja.gustin@zod-lj.si

Oddelek za sociologijo

Strokovna služba oddelka - obvestilo

Oddelek za klasično filologijo

Oddelčna strokovna služba in knjižnica - 21. in 26. 6. 2024

Oddelek za bibliotekarstvo, informacijsko znanost in knjigarstvo

Sprememba urnika Knjižnice Oddelka za bibliotekarstvo, informacijsko znanost in knjigarstvo, 19.-26. 6. 2024

Oddelek za primerjalno in splošno jezikoslovje

Utrinki s prireditve: Žalna seja v spomin na akademika Janeza Orešnika s spremljajočim odprtjem razstave: Akad. Janez Orešnik, jezikoslovec ki je presegel meje jezikoslovja. 11. 6. 2024 med 11. do 13. uro.

Oddelčne knjižnice OHK FF v ponedeljek in torek, 24. in 25 junij 2024