Objavljen je Razpis za volitve predsednika in podpredsednika Študentskega sveta Filozofske fakultete.  Kandidacijski postopek začne teči v torek, 16. novembra 2021, in se zaključi v sredo, 17. novembra 2021, ob 12.00 uri.

Kandidaturo se pošlje na elektronski naslov volilni.odbor@ff.uni-lj.si.
Volilni odbor sestavljajo: Jonathan S. Rebetz, predsednik, Živa Gornik, članica, in Tamara Šterk, članica.
Volitve bodo potekale v sredo, 17. novembra 2021, ob 17.30 uri na konstitutivni seji Študentskega sveta Filozofske fakultete, ki se bo odvila v spletnem okolju Zoom na tej povezavi.

Obvestilo - knjižnica

Predavanje - dr. Stergar

Sprememba GU Valentina Hribar Sorčan

Oddelek za arheologijo