Oddelek za muzikologijo

Slavnostni dogodek ob izvolitvi prof. dr. Svaniborja Pettana za predsednika Mednarodnega združenja za tradicijsko glasbo

Prijazno vabljeni na slavnostni dogodek ob izvolitvi prof. dr. Svaniborja Pettana, rednega profesorja na Oddelku za muzikologijo Filozofske fakultete, za predsednika Mednarodnega združenja za tradicijsko glasbo (International Council for Traditional Music, ICTM). Slovesnost ob izvolitvi na ta prestižni položaj bo potekala v sredo, 13. oktobra 2021, ob 10. uri v Zbornični dvorani Univerze v Ljubljani. Zbrane bosta med drugim nagovorila rektor Univerze v Ljubljani prof. dr. Gregor Majdič in dekanja Filozofske fakultete prof. dr. Mojca Schlamberger Brezar. Program bo ob krajši predstavitvi ICTM zaokrožilo nekaj glasbenih točk iz raznovrstnih glasbenih tradicij.

Udeležence prijazno prosimo, da v stavbo Univerze v Ljubljani vstopijo pri glavnem vhodu; za vstop je potrebno izpolnjevati pogoj PCT.

Veselimo se Vaše udeležbe!

Vabilo na simpozij

Potreba po učitelju slovenščine

Oddelek za etnologijo in kulturno antropologijo

Informacije glede vpisov, zaključevanja in nadaljevanja študija ter menjav predmetov