Slovensko-ameriški virtualni akademski simpozij

Ameriško veleposlaništvo v Sloveniji in Ameriško-slovenska izobraževalna fundacijaASEF vabita na nadaljevalni Slovensko-ameriški virtualni akademski simpozij (SAVAS), ki bo potekal preko spleta v sredo, 9. junija, od 17. do 20. ure po srednjeevropskem času.

Dobrodošli vsi, ki vas zanima krepitev formalnih, neformalnih, raziskovalnih ali na izmenjavo usmerjenih akademskih odnosov med Slovenijo in ZDA na vseh ravneh ter vsebinskih področjih. Poudarek SAVAS 2021 bo na interakciji in mreženju med udeleženci.

Registracijski obrazec bo odprt kmalu: https://www.asef.net/savas.

Za več informacij sledite ASEF-u.

Oddelek za etnologijo in kulturno antropologijo

Informacije glede vpisov, zaključevanja in nadaljevanja študija ter menjav predmetov

Oddelek za etnologijo in kulturno antropologijo

Obvestilo za študentke in študente etnologije in kulturne antropologije