Spletna predstavitev možnosti koriščenja Fullbright štipendij

V sredo, 25. 5. 2022, ob 14.00, bomo v sodelovanju z ameriškim veleposlaništvom v Ljubljani organizirali spletno predstavitev možnosti koriščenja Fullbright štipendij. Za udeležbo na spletni predstavitvi je potrebno izpolniti prijavnico na tej povezavi.

Fulbright štipendija je polna štipendija, ki omogoča 9-mesečno gostovanje doktorskih študentov in 4-mesečno gostovanje profesorjev na eni od ameriških visokošolskih institucij v ZDA. Za raziskovalno gostovanje v ZDA v študijskem letu 2023/2024 na Fulbright programu se lahko prijavite do 30. 6. 2022.

V okviru predstavitve vam bo koordinatorka programa Fulbright na ameriškem veleposlaništvu, ga. Špela Sušec, predstavila program Fulbright v vseh treh kategorijah, možnosti pridobitve štipendije ter postopek prijave na Fulbright program za raziskovalno gostovanje v ZDA v akademskem letu 2023/24. Prav tako bodo svojo osebno izkušnjo z vami delili Fullbright alumni.

Več informacij najdete tudi na spodaj navedenih povezavah. Vabljeni.

Poletni urnik knjižnice OEiKA

Poziv za prijavo najboljših diplomskih in magistrskih del

Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani, Referat, Referat za dodiplomski študij, Referat za magistrski študij

COD UL ponudba kreditno ovrednotenih obštudijskih dejavnosti 2022/2023