Srečanje z bruci 2. oktobra 2023

Filozofska fakulteta v ponedeljek, 2. oktobra 2023 organizira srečanja z bruci. Razpored po posameznih študijskih programih je objavljen tukaj.

Vabljeni tudi na že tradicionalni Pozdrav brucem, ki ga pripravlja Univerza v Ljubljani (UL). Letošnji Pozdrav brucem bo obarvan v barve zdravja in zabave.

Na stojnicah fakultet in akademij UL, Zdravstvenega doma za študente Ljubljana in različnih nevladnih organizacij boste lahko med drugim opravili brezplačne meritve, s katerimi boste dobili vpogled v svoje zdravje, ter prejeli smernice in nasvete za izboljšanje svojega počutja, hkrati pa se spoznali z osebami, ki vas bodo obkrožale na vaši izbrani fakulteti ali akademiji. Manjkalo ne bo niti zabave in druženja.

Vabljeni na Kongresni trg 2. oktobra 2023 od 16. ure dalje.

Informativni dan za vpis na 2. stopnjo

Kafka za vse čase: Simpozij ob 100. obletnici smrti Franza Kafke

Poletna čitalnica v času izpitnega obdobja – dodatna skupna študijska čitalnica

Mednarodna pisarna, Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani