Oddelek za prevajalstvo

Testni dostop do zbirk Social Work Reference Center in Psychology & Behavioral Science Collection do 31. 3. 2024

Do 31. 3. 2024 je za UL na voljo testni dostop do zbirk Social Work Reference Center in Psychology & Behavioral Science Collection.

• Social Work Reference Center je referenčni informacijski vir namenjen predvsem socialnim delavcem in strokovnjakom s področja duševnega zdravja. Zajema široko paleto tem, kot so duševno zdravje mladostnikov in starostnikov, paliativna oskrba in klinično socialno delo.
  • Psychology & Behavioral Sciences Collection je zbirka več kot 300 revij (celotna besedila) s področja psihologije. Poudarek je na psihologiji otrok in mladostnikov.

Testni dostop je omogočen do 31. 3. 2024 z lokacij UL, CTK in NUK; oddaljeni dostop je omogočen za člane knjižnic UL, CTK in NUK.

Vstopna točka za Social Work Reference Center
Vstopna točka za Psychology & Behavioral Science Collection

Informativni dan za vpis na 2. stopnjo

Kafka za vse čase: Simpozij ob 100. obletnici smrti Franza Kafke