Vabilo k prijavi na razpis za priznanja PI in SLODRE na področju vzgoje in izobraževanja

Komisija za priznanja in nagrade Pedagoškega inštituta, v sodelovanju s Slovenskim društvom raziskovalcev na področju edukacije (SLODRE), tudi za leto 2022 razpisuje:

• Priznanje za najboljše doktorsko delo na področju raziskovanja vzgoje in izobraževanja,
  • Priznanje za izjemne dosežke na področju raziskovanja vzgoje in izobraževanja,
  • Priznanje za življenjsko delo na področju raziskovanja vzgoje in izobraževanja.

Razpisna dokumentacija je objavljena TUKAJ.

Razpisno dokumentacijo morate oddati najkasneje do 22. avgusta 2022.

Priznanja bodo podeljena na 7. znanstveni konferenci »Raziskovanje v vzgoji in izobraževanju: Digitalizacija vzgoje in izobraževanja – priložnosti in pasti«, ki poteka med 21. in 22. septembrom 2022.

Hkrati vas tudi vabimo k prijavi na 7. znanstveno konferenco »Raziskovanje v vzgoji in izobraževanju: Digitalizacija vzgoje in izobraževanja – priložnosti in pasti«. Več informacij najdete TUKAJ.

Vljudno vabljeni k prijavi na razpis ter k prijavi povzetka!

Sprememba GU Frančiška Lipovšek

Urnik – Poletni semester 2023/24

Knjižnica Oddelka za sociologijo (20. 3. 2024)

Sprememba GU Sonia Vaupot