Referat

Vprašalnik o percepciji evropskega visokošolskega prostora in bolonjskega procesa

Skupina za spremljanje bolonjskega procesa prosi študente in zaposlene, da v vprašalniku o percepciji evropskega visokošolskega prostora in bolonjskega procesa prispevate svoje mnenje in izkušnje ter tako pomagate izboljšati njihovo delovanje.

Dopis Skupine za spremljanje bolonjskega procesa tako nagovarja potencialne anketirance:

Kaj veste in kaj menite o evropskem visokošolskem prostoru (EHEA) ter bolonjskem procesu?
Izpolnite našo anketo in nam pomagajte razumeti, kako številni akterji v visokošolskih skupnostih dojemajo EHEA in njegovo delovanje - pomagajte nam postaviti ključna vprašanja oz. opozoriti na izzive, o katerih je koristno razpravljati in nam s tem tudi pomagajte, kako se lahko vključimo v tesnejši dialog. Pomagajte nam bolje komunicirati o visokošolski politiki in razvoju ter delite svoje ideje o tem, katere dejavnosti so zaželene in potrebne ter kako okrepiti sodelovanje in povezovanje.

Hvala za vaš čas in dragocene prispevke!

INFORMATIVNI DAN - 2. STOPNJA

Zaprtost tajništva 13.6. - 1.7.

Pisarna oddelka 24. in 27.5.

Razpis za delovno mesto jezikovnih asistentov na avstrijskem Koroškem

Sprememba urnika: knjižnica Oddelka za azijske študije, 24. 5.