Oddelek za pedagogiko in andragogiko

Zimska šola: International and Comparative Studies in Adult Education and Lifelong Learning

Osma zimska šola/akademija s področja mednarodnih in primerjalnih študij v izobraževanju odraslih in vseživljenjskem učenju bo potekala od 1. do 12. februarja 2021 v Würzburgu (Nemčija). Rok za prijavo je 21. september 2020.

Zimska šola/akademija je namenjena magistrskim in doktorskim študentom andragogike in pedagogike. Magistrski študenti po uspešno zaključeni šoli dobijo 5 ECTS, doktorski pa 10 ECTS.

Ker za vse nas, situacija v zvezi s študijem in Covid-19 v letu 2021 še ni jasna, se vsi udeleženci lahko odločijo za udeležbo z izobraževanjem na daljavo ali za udeležbo s fizično prisotnostjo na fakulteti.

Za udeležbo na zimski šoli je na voljo tudi finančna podpora (štipendija).

Več informacij (vključno s programom) o zimski šoli je dostopnih v priponki.

Vsi, ki ste potencialno zainteresirani za udeležbo, kontaktirajte Boruta Mikulca (borut.mikulec@ff.uni-lj.si).

Sprememba GU Simon Kušar

Toporišičevo priznanje